מצב טיסה #96


פתחנו את הטיסה הלילה עם Bedouine והמחווה שלה ל-?Hey, Who Really Cares של לינדה פרהקס. במקור מתוך Parallelograms, אלבום הפולק המיוחד שפרהקס הוציאה בשנת 1970 ובמשך קצת יותר מארבעה עשורים היה אלבומה היחיד.

  • סקוט הירש שהיה גיטריסט Hiss Golden Messenger בדרך להוציא את אלבום הסולו השני שלו, Lost Time Behind the Moon שיראה אור ב-7 בדצמבר.

  • ימים טובים עוברים על חובבי הסקיפל. לפני שבוע יצא האלבום השני של ה-Skiffle Players שיתוף הפעולה של קאס מקומבס עם כמה מחברי ה-Beachwood Sparks ולפני כמה ימים התבשרנו שגם קאס מקומבס עתיד להוציא אלבום חדש. עברו קצת יותר משנתיים מאז שהוא הוציא את Mangy Love (שגם נכנס לרשימת אלבומי השנה שלי) ובתחילת 2019 הוא יוציא את את אלבומו התשיעי, Tip of the Sphere.

  • גם סטיב גאן, אחד המוזיקאים שאני הכי אוהב בשנים האחרונות הודיע על אלבום חדש שיראה אור בתחילת 2019. סטיב גאן היה חבר בלהקת הליווי של קורט וייל וכבר למעלה מעשור שהוא מוציא אלבומי סולו. כדאי מאוד להתחיל מ-Way Out Weather שהוא הוציא ב-2014 ולהמשיך עם Time Off ו-Eyes on the Lines, שיצא בשנה שעברה. אלבומו החדש, The Unseen In Between ייצא ב-18 בינואר.

בתחילת השבוע שעבר פרסמנו בעמוד הפייסבוק של כאן 88 בכורה מתוך מחווה חדשה לאלבומו השני של פיטר גבריאל, Scratch. התירוץ הוא 40 שנה לאלבום ומי שאמון עליו הוא עומר דיין (שטובי, פסטיבל יערות מנשה) שקיבץ מוזיקאים כמו מאובן, Water Knives, קובי פרחי ועוד להקליט פרשנויות חדשות לשירי האלבום. איתמר גוב ארי לקח את A Wonderful Day in a One – Way World והפך אותו לשיר סול בניחוח ליאון ברידג’ס. בקרוב נשמיע עוד קטעים מהאלבום והוא יושק ב-15 בדצמבר בפאב “הברנדייס” בעין השופט ובהמשך גם ב”תדר”.

2018 היא שנה נהדרת לג’אז והיא לא תסתיים לפני שנקבל עוד הפתעה. המתופף והמפיק מקייה מק’רייבן (Makaya McCraven) הוציא את האלבום הכפול Universal Beings. האלבום הוקלט בכל מיני סשנים וגא’מים בארבע ערים – לוס אנג’לס, ניו יורק, שיקגו ולונדון ויש בו רשימת אורחים מפוארת כמו הסקסופוניסטים נובייה גרסיה ושבאקה האצ’ינגס, ג’ף פרקר מלהקת Tortoise ונגנית הנבל ברנדי יאנגר.

  • קליפ חדש ל-Hub-Tones של קאמאסי וושינגטון מתוך Heaven & Earth

Tracklist:
1. Bedouine – Hey, Who Really Cares?
2. Jessica Pratt – This Time Around
3. Tony Joe White – Rainy Night In Georgia
4. Tony Joe White – Homemade Ice Cream
5. Tony Joe White – I’ve Got A Thing About You Baby
6. Hiss Golden Messenger – Issa
7. Scott Hirsch – When You Were Old (El Dorado)
8. The Skiffle Players – You’ll Miss It When It’s Gone
9. Cass McCombs – Sleeping Volcanoes
10. Steve Gunn – New Moon
11. Phosphorescent – Around the Horn
12. Damien Jurado – Sheets
13. Itamar – A Wonderful Day in a One-Way World
14. Peter Gabriel – Home Sweet Home
15. Makaya McCraven – Holy Lands
16. Makaya McCraven – Wise Man, Wiser Women
17. Shabaka Hutchings – Black Skin, Black Masks
18. Kamasi Washington – Hub-Tones
19. Hailu Mergia & Dahlak Band – Anchin Kfu Ayinkash
20. Ariel Pink – Nonsequitur Segues
21. Tommy Guerrero – El Camino Negro
22. Cave – ShaSha
23. Lambchop – I’m Thinking Of A Number (Between 1 And 2)
24. Low – Lazy

Photo by asoggetti on Unsplash

Facebook
Twitter
SOCIALICON
SOCIALICON
SOCIALICON
YouTube
INSTAGRAM
Soundcloud
SOCIALICON
SOCIALICON

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *